Přihlášení na příměstské tábory

Vážení rodiče

děkujeme za váš zájem přihlásit své děti na příměstské tábory konané v Háčku. Aby vše proběhlo k maximální vzájemné spokojenosti, žádáme vás při vyřizování přihlášky o pochopení zavedených opatření a o spolupráci a trpělivost při vyřizování všech potřebných dokumentů.

Od kdy je možné se začít přihlašovat?

Přihlášení bude možné telefonicky od 12. 4. 2021 od 8:30 do 14:30 na číslo 731 682 229.

Jak probíhá přihlašování?

Zavoláte nám na uvedené telefonní číslo, sdělíte nám své jméno, jména a počet dětí, které chcete přihlásit a na které turnusy. My si je zavedeme do našeho rezervačního listu. Také zodpovíme vaše další případné otázky.

Je možné, že v případě velkého zájmu se vám nepodaří napoprvé dovolat. Pokud se tak stane, buďte prosím trpěliví a zkuste zavolat znovu později.

Jaká je cena tábora a termín splatnosti?

Cena za tábor je 1.200 Kč/dítě/turnus, případně 900 Kč/dítě/turnus v případě, že budete splňovat podmínky pro podporu z fondu EU. Podrobnosti o podmínkách vám sdělíme během přihlašování.

Zvýhodněná částka 900 Kč je uplatnitelná pouze na jeden turnus jednoho dítěte - pokud tedy Vaše dítě bude navštěvovat více turnusů a získáte nárok na podporu, zvýhodněná cena se bude týkat jen jednoho turnusu, ostatní budou za plnou cenu.

Termín splatnosti a odevzdání všech dokumentů je 14. 6. 2021. Pokud částka nebude do tohoto termínu uhrazena, dítě bude automaticky z rezervačního listu vyškrtnuto a místo bude postoupeno náhradníkovi!

Které dokumenty mám dodat?

Do 14. 6. 2021:

1. přihláška (nutná ode všech účastníků táborů)
2. potvrzení od zaměstnavatele nebo potvrzení o evidenci na Úřadu práce nebo potvrzení o studiu či rekvalifikaci (od obou rodičů; pouze, pokud je rodič podpořenou osobou v rámci projektu ESF ČR)
Rodiče, kteří jsou OSVČ odevzdají potvrzení o neexistenci nedoplatků z ČSSZ.
• Maminky na rodičovské dovolené, kterým trvá pracovní poměr, odevzdají potvrzení od zaměstnavatele.
• Maminky, kterým netrvá pracovní poměr na mateřské nebo rodičovské
dovolené, neodevzdají žádné z těchto potvrzení 3. monitorovací list podpořené osoby (od jednoho z rodičů; pouze, pokud je rodič podpořenou osobou v rámci projektu ESF ČR)
4. souhlas s použitím osobních údajů (GDPR) dle příslušného zákona

V den nástupu na tábor:

5. kopie osvědčení o zdravotní způsobilosti dítěte (vystavené dětským lékařem (je platné 2 roky))
6. prohlášení o bezinfekčnosti (podepsané zákonnými zástupci, s datem nástupu na tábor)
7. kopie průkazu zdravotní pojišťovny

Kde dokumenty seženu?

S výjimkou bodu 5. a 7. jsou všechny dokumenty k dispozici ke stažení a vytištění na konci této stránky. Prosíme, abyste si všechny dokumenty vytiskli, vyplnili a všechny naráz přinesli do recepce Háčka. Pro případ, že nemáte možnost si dokumenty sami vytisknout, budou připravené i ve vestibulu Háčka u recepce k vyzvednutí.

Kam mám vyplněné dokumenty odnést?

Máte-li všechny potřebné dokumenty vyplněné, přineste je prosím do recepce Háčka. V současné chvíli je recepce uzavřená, pro tento účel proto je připravená označená schránka, která se nachází ve vestibulu Háčka. Dokumenty prosím vložte do obalu (folie, obálka) a vložte všechny naráz do schránky.

Doporučení o dodání lékařského posudku

Vážení rodiče, na základě vyjádření Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 13. 5. 2020 ohledně hygienicko-epidemických opatření stanovených pro zajištění sezóny letní dětské rekreace doporučujeme a prosíme, aby lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (dokument č. 5, k vystavení u praktického dětského lékaře) byl vystaven nejpozději v roce 2020.

Dokumenty ke stažení

 

Podpořte prosím DMS zprávou Domov sv. Josefa a Hospic Anežky České

DMS

Kalendář

   
«  
  »
PoÚtStČtSoNe
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031