7. ročník Běhu pro hospic

7. ročník je úspěšně za námi. Velmi nás těší, že i přes určitá omezení, která letošní akci provázela, zájem o akci přetrvává.

Tomu nasvědčuje i účast. Letos se na startovní čáru postavilo 440 sportovců, dětí i dospělých a za vydařeného počasí se utkali na již tradičních tratích. Je namístě ocenit atmosféru, kterou soutěžící vytváří a která i letos byla úžasná.

Běh pro hospic 2020

Děkujeme všem účastníkům a věříme, že se stejným sportovním duchem budou přistupovat i k dalším výzvám sportovním i životním.

Pavel Jelen - vítěz v běhu na 10 kmA jak kdo dopadl? Za všechny závodníky jmenujme alespoň nejlepší umístění z hlavního závodu, tratě na 10 km. V kategorii mužů se nejlépe umístil Pavel Jelen, jako druhý skončil František Wagenknecht a třetí místo obsadil Vladislav Dufka.

V kategorii žen zvítězila Kristýna Mervartová, druhou příčku obsadila Pavlína Nedomlelová a na třetím místě  skončila Tereza Tyrychtrová.

Všem výhercům gratulujeme.

Akce byla podpořena městem Červený Kostelec a dalšími partnery Běhu pro hospic, kteří se podíleli na jeho financování či poskytli věcné dary. Všem děkujeme za podporu.

Fotodokumentaci z akce si můžete prohlédnout na facebookových stránkách Běhu pro hospic, na volnočasovém webu města Červený Kostelec a ve fotogalerii Pavla Pacnera.